o focení, jednoduše

Videotip – Jak fotit s bleskem?

video tip strobox blesky foto

Když jsem s fotografováním v ateliéru i venku začínal, největším oříškem pro mne bylo, kam mám dát jaký blesk a proč. Dnes už doba pokročila a tyto informace jsou konečně k dispozici. A zdarma. Kde? Koukněte se na video. Je tam odkaz na jeden super web, kde najdete spoustu foto inspirace.

Přepis textu z videa:
Přeji pěkný den, dnešní tip bude krátký, rychlý a jednoduchý. Když jsem před několika lety začínal, tak jsem v žádné knize ani na internetu nenašel schémata, jak fotografové rozmisťují blesky, když fotí v ateliéru nebo někde venku. No a dnes to máme mnohem jednodušší. Stačí, když půjdete na stránky strobox.com, najdete fotku, která se Vám líbí, kliknete na ni a hned uvidíte schéma, jak fotograf blesky rozmístil. Tak já doufám, že ten dnešní tip Vám přinese hodně radosti, inspirace, ušetří spoustu času a zase se těším někdy příště u dalšího tipu na viděnou.

Josef Cvrček
Pomáhám desítkám tisíc lidí mít větší radost ze života.
Komentáře
  1. Bára napsal:

    Dobrý večer, chtěla jsem se Vás zeptat jaký si mám koupit blesk na canon 6D, jestli typ canon 430ExII nebo Metz MB 52 AF-1 Canon? Děkuji za odpověď a přeji všeho NEJ… do nového roku…
    Děkuji Bára…

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.