online trénink

úprava fotek mobilem či tabletem logo

Ano Pepo, chci mít online trénink Profi úprava fotek mobilem či tabletem a chci díky němu umět dokonale upravovat své fotky a mít tak krásné vzpomínky na nejdůležitější okamžiky ze svého života. Kryje mne 100%  záruka spokojenosti: 30 denní garance na vrácení peněz bez udání důvodu. 

Potřebujete poradit?
+420 736 539 719
cvrckova@josefcvrcek.cz

Co přesně získáváte:

Online trénink Profi úprava fotek mobilem či tabletem

Online trénink Jak ušetřit hodiny a hodiny času při úpravách fotek

30 denní garanci spokojenosti

Co říkají o mých kurzech jejich absolventi?

"Úžasné, byl jsem ve světě digitální fotografie naprostý amatér a během 14 dní už po mně chtějí lidi focení! Mockrát děkuji, jen tak dál!"
Lukáš Najman
Lukáš Najman
Trénink je vážné úžasný. Vše je srozumitelně, jednoduše a lidsky popsáno. Je vidět, že to děláte srdcem. Už chápu jak fotit a jsem z fotek Vážně nadšena.
Lenka Luksová
Lenka Luksová
Chtěla jsem Vám poděkovat za Váš kurz. Naprosto jedinečný a velmi, velmi přínosný a vůbec prostě super 🙂 Kouknu na něj, když zrovna mám čas a náladu. Nehoním se nikam a na rozdíl od jiných kurzů nejsem přehlcena informacemi. S Vámi je to prostě pohodička 🙂
Věra Cejnková
Věra Cejnková
A za to by som sa Vám chcela veľmi poďakovať... za to čo robíte a ako to robíte, preto že to robíte jednoducho skvele! S kurzom som veľmi spokojná a pomáha mi dodnes, vždy keď na niečo zabudnem, viem kde to mám hľadať. Len vďaka Vám som sa dostala až sem a momentálne si zariaďujem svoj vlastný fotoateliér z čoho mám neskutočnú radost.
Erika Šatláková
Chtěl bych Vám moc poděkovat za Vaše kurzy focení. Díky nim jsem se posunul o velký krok dopředu. Neviděl jsem taková videa jaká máte Vy, kde je vše tak srozumitelně a jasně vysvětleno bez nějakých zbytečných technických údajů. Zkrátka jen to, co je potřeba.
Marek Hádal
Tak jsem konečně u konce Vašeho úžasného online kurzu úpravy fotek, jež jsem si zakoupila :-). Chci Vám moc poděkovat, jelikož jsem se to chtěla naučit už několik let a ne a ne najít tu vhodnou cestu. Tahle byla SUPER!
lenka
Lenka Koprivňanská