ÚPRAVA FOTEK V PROGRAMU ZONER

online kurz pro fotografy, kteří chtějí upravovat fotky rychle a efektivně

Ano Pepo, chci mít tento trénink a chci umět upravovat své fotky rychle a efektivně.

Kryje mne  100%  záruka spokojenosti:
30 denní garance na vrácení peněz bez udání důvodu. 

Potřebujete poradit?
+420 736 539 719
cvrckova@josefcvrcek.cz

Váš kurz je opravdu velmi dobře propracovaný. Je sestavený pragmaticky bez zbytečných informací a tím se velmi liší od jiných, které lze najít na internetu. Videa jsou graficky přehledná a na monitoru v dostatečné velikosti. Vtáhnou diváka přímo do prostředí programu Zoner a Váš slovní doprovod dokáže předvídat různé těžkosti, které se mohou vyskytnou při práci s programem a ihned je vysvětlujete. Odvádíte skvělou práci.
Ivo Kadlec
Co jsem se nahledal a tady je to po lopatě. Dík,dík,dík!!!!
Václav Fořt
Tento kurz je dost přehledný ...je to lepší než se učit z knížky ...děkuji
Daja Kujalová
Vše co jste ve třetím díle ukázal,jsem již používala,ale vše jsem dělala hodně složitě a zabralo to mnoho času,takže moc děkuji díky a těším se na další díl.
Lidka Vaci
Teda klobouk dolů. Pane Cvrček, umíte to podat opravdu báječně. Dokážete do svých videí opravdu dát hodně, možná i víc, než si myslíte...a musím podotknout, že při koupi Vašeho online kurzu, jsem rozhodně udělala dobře. Trápila jsem se s tím a vy to umíte krásně vysvětlit a navíc k videím se vracím vždy, když potřebuju. Takových lidí více jako jste vy...děkuju, hodně toho přinášíte.
Michaela Kučerová
Tak jsem konečně u konce Vašeho úžasného online kurzu, jež jsem si zakoupila :-). Chci Vám moc poděkovat, jelikož jsem se v tomto programu chtěla naučit už několik let a ne a ne najít tu vhodnou cestu .
Lenka Koprivňanská
Musím moc poděkovat za možnost shlédnutí Vašeho kurzu. Díky obrovské srozumitelnosti ve Vašem podání, by se mělo i laikovi podařit upravit fotografii. Jsem přesvědčena, že minimálně v 80% záleží na učiteli a jeho způsobu vysvětlení postupu. Máte obrovský dar. Jsem ráda, že mohu kurz shlédnout znovu, protože jen tak dostatečně vše pochopím.
Marie Šaršeová
Ahoj Pepo, tenhle kurz je prostě senzační, děkuji moc! Hlavně za to, že se kdykoliv můžu vrátit k libovolné lekci. Prostě super, hrozně Vám fandím! Ivana
Ivana Hlavicová