o focení, jednoduše

PODCASTY

EPIZODA 001 - NEGATIVNÍ KOMENTÁŘE POD FOTOGRAFIEMI

 1. JitkaCh. napsal:

  Poslouchala jsem u úprav fotek a paráda.
  Díky,příště bych si pustila další.
  J.Ch.

 2. Majkl Zla napsal:

  Zdravím,
  osobně jsem ze začátku postrádal obraz, ale ke konci, kdy jsem se musel soustředit (jako každý chlap) jen na jednu věc a to poslech mi to přišlo takhle podané bez obrazu super. Co do textu – pěkně vysvětlená pravda.

  • Luboš napsal:

   Super, ideální při mých častých cestách autem. Článek často nemám kdy přečíst, v autě je čas vždycky.

 3. Pavel Hink napsal:

  Děkuji Pepo, určitě to smysl má. Těším se na další.

 4. Pavel napsal:

  Dobré! Těším se na pokračování.

 5. mates napsal:

  Jj, hezky stručně a názorně řečeno o čem to vše je – jednou se mi stalo, že mě někdo relat. mediálně činný nehezky napadl – vím, že je lépe na podobné urážky nereagovat, ale bylo to ve skupině a pod příspěvkem, kde mě tato zbytečná urážka dost vadila – vyplatí se vždy napočítat do pomyslných deseti (třeba i minut, hodin,..) – vygooglil jsem si tehdy aktivity toho pána a dospěl k podobnému zjištění komentovanému v tomto podcastu a v tom duchu jsem pozitivně odpověděl – poděkoval jsem za upozornění onoho pána, lehce jsem vyvrátil, co mil bylo přisuzováno a přidal poznámku, že podobné urážky tento pán, jinak určitě svým hudebním působením rozdávající radost, zjevně nemá zapotřebí + přidal přání pracovně i nepracovně pohodových dnů, příštích – pán už nereagoval a mě zůstal příjemný pocit, že až bude kdokoli číst tyto reakce, rozhodně nebudu ani částečně působit jako ten, za koho mě onen pán označil, pokud bych nereagoval – bohužel častěji lze čekat nevybíravé komentáře od trochu jiných, zejména za virtualitu se schovávajících, lidí bavících se nevybíravým napadáním kohokoli – stačí mrknout na komentáře pod články na netu..
  Tedy ještě jednou s díky za pěkně zpracované, ne tak často řešené téma – na fotoserverech v minulosti a asi i dnes, soudím, docela aktuální :o)

 6. midapoint@seznam.cz napsal:

  Souhlasím s Mirkem. Má to HODNĚ “do sebe” dobrý , výborný do auta a vlaku, já dodávám také celý tento podcast uložit do naší paměti. Moje osobní zkušenost s touto uzavřenou skupinou je však velmi dobrá, nesetkal jsem se zde zatím ani s náznaky netoleranci či něčím nepříjemným a věřím,že na tom má největší podíl perfektní přístup lídra P Cvrčka . Děkuji mu za vše, hlavně za ty moje začátky, bez nich si nedovedu představit nic dalšího. Vše je zde výborné – jen tak dál.
  Zdraví Milan

 7. Mojmír Mlčoch napsal:

  Pepo rozhodně pokračujte, zlepšuje to pozitivní myšlení .

 8. Anonym napsal:

  Přeji krásný den a jen positivní komentáře s úsměvem. stef

 9. Peter Kuhl napsal:

  Nech zije podcast!

  • Dana napsal:

   Děkuji.Skvely příběh.Konecne jsem pochopila větu, ze co mi vadi na jiných, je vlastně to, co mi vadí na sobě same. Těším se na další díly.

 10. Zdeněk napsal:

  Pepo pokračujte. V životě čelíme mnoha situacím, nad kterými bychom se měli zamyslet. A někdy stačí jen změnit úhel pohledu.

 11. Jarda napsal:

  Výborný poslech a rad bych viděl nebo spíše slyšel pokračování,je to velmi užitečnější a je dobře si to poslechnout několikráte za sebou s odstupem par dni

 12. Soňa napsal:

  Děkuji, rozhodně není na škodu si některé věci zopakovat, některé nové si osvojit.

 13. Renáta napsal:

  Super těším se na další

 14. Magda napsal:

  Ďakujem, veľmi poučné a pravdivé.Teším sa na ďalšiu epizodu.Krásny deň prajem všetkým:)

 15. Gabi napsal:

  Pepo, to je super podcast a pravdivý 🙂 díky moc.

 16. Lenka napsal:

  Co slovo, to perla. Nádherné!

 17. Mirek napsal:

  Má to něco do sebe. Za mě dobrý – do auta, vlaku výborný.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.