online trénink

jak fotit dokonalé fotky mobilem

Ano Pepo, chci se zúčastnit online tréninku Jak fotit dokonalé fotky mobilem a chci fotit svým telefonem špičkové fotky, které se budou líbit všem lidem kolem mě. Chci mít nádherné vzpomínky plné emocí a chci zachytit skvělé momenty a okamžiky ze svého života. Kryje mne  100%  záruka spokojenosti: 30 denní garance na vrácení peněz bez udání důvodu. 

Potřebujete poradit?
+420 736 539 719
cvrckova@josefcvrcek.cz

Co přesně získáváte:

Online trénink
Jak fotit dokonalé fotky mobilem

jak fotit dokonalé fotky mobilem

Online trénink
Efektivní úprava fotek v mobilu

Online trénink Wow světlo

dokonalé světlo pro fotografování

Videa Vymazlené aplikace a 
foto příslušenství

Online trénink Jak dokonale třídit a archivovat své fotky

Co říkají o Pepovýh kurzech jejich absolventi?

"Úžasné, byl jsem ve světě digitální fotografie naprostý amatér a během 14 dní už po mně chtějí lidi focení! Mockrát děkuji, jen tak dál!"
Lukáš Najman
Lukáš Najman
Chtěl bych Vám moc poděkovat za Vaše kurzy focení. Neviděl jsem taková videa jaká máte Vy, kde je vše srozumitelně a jasně vysvětleno bez nějakých zbytečných technických údajů. Zkrátka to co je potřeba.
Marek Hádal
Trénink je vážné úžasný. Vše je srozumitelně, jednoduše a lidsky popsáno. Je vidět, že to děláte srdcem. Už chápu jak fotit a jsem z fotek Vážně nadšena.
Lenka Luksová
Lenka Luksová
"Ve čtvrtek jsem zhlédl Vaše vysílání a šel s Vámi do online tréninku Radost z focení. V pátek mi dorazila moje první zrcadlovka a po týdnu fotím v režimu M. V toto jsem vůbec nedoufal. Díky Vám mám z focení opravdu radost.”
Josef Cudrák
Chtěla jsem Vám poděkovat za Váš kurz. Naprosto jedinečný a velmi, velmi přínosný a vůbec prostě super 🙂 Kouknu na něj, když zrovna mám čas a náladu. Nehoním se nikam a na rozdíl od jiných kurzů nejsem přehlcena informacemi. S Vámi je to prostě pohodička 🙂
Věra Cejnková
Věra Cejnková
A za to by som sa Vám chcela veľmi poďakovať... za to čo robíte a ako to robíte, preto že to robíte jednoducho skvele! S kurzom som veľmi spokojná a pomáha mi dodnes, vždy keď na niečo zabudnem, viem kde to mám hľadať. Len vďaka Vám som sa dostala až sem a momentálne si zariaďujem svoj vlastný fotoateliér z čoho mám neskutočnú radost.
Erika Šatláková