Gratuluji! Nyní máte na 2 dny přístup k videu.

Odkaz na něj jsem Vám poslal i e-mailem.

Podívejte na toto video a pak si přečtěte řádky níže.
Díky tomu budete mít návod, s kterým už za pár dní budete fotit nádherné fotky.

BOLESTIVÝ A BOHUŽEL ČASTÝ PŘÍBĚH,
KTERÝ ZAŽÍVÁ VĚTŠINA ZAČÍNAJÍCÍCH FOTOGRAFŮ

Možná jste si koupili drahý foťák, protože jste chtěli fotit krásné fotky
a zachytit opravdu důležité okamžiky svého života.

Očekávali jste od koupě nádherné snímky, ale…
Místo toho přišlo nepříjemné překvapení.

Fotky rozmazané a málo prokreslené. Barvy, které neodpovídají realitě a jsou horší, než když fotíte mobilem. Příliš velký šum a fotky, které jsou někdy příliš světlé a jindy příliš tmavé.

Zkrátka a jednoduše, všude kolem Vás vidíte krásné a pěkné fotky a ty Vaše k tomu mají pořád daleko.

Vím přesně o čem je řeč. Sám jsem si tím prošel.
A na této stránce Vám prozradím proč a co s tím.

od: Josefa Cvrčka

Autora blogu, který čte
150 000 + fotografů

CO KDYŽ EXISTUJE JEDNODUCHÝ NÁVOD?

Naprostá většina návodů a manuálů je příliš složitá. Fotografové rádi dělají z focení vědu. A když někam nahrajete fotku, místo dobrých rad člověk často sklidí jen nepříjemný posměch a jizlivé poznámky.

Co když existuje způsob, jak se to vše naučit, a to bez odborných pojmů?
Co když už za několik dní můžete umět nastavovat foťák ve zcela manuálním režimu?

Na této stránce najdete, jak učím tisíce fotografů po celém světě fotit fotky, jako jsou tyto.  A jak i Vy můžete během několika málo dní fotit také takové!

album02

Jste připraveni? Tak jdeme na to!

I PROFESIONÁLNÍ FOTOGRAFOVÉ NEJDŘÍVE
NEVĚDĚLI, JAK NA TO

Myslím, že jsem tak trochu jako Vy:

 • Neučil jsem vždy fotografy po celém světě fotit nádherné fotky.
 • Nebyl jsem od prvního momentu profesionálním fotografem.
 • Nepsal jsem nikdy dříve blog, který čtou pravidelně desítky tisíc fotografů z celého světa.
počet kontaktů

Počet čtenářů české verze Josefova blogu - 46 600.

 • Nestudoval jsem žádnou školu focení.
 • Vlastně jsem ještě před několika lety o focení nevěděl skoro nic a rozhodně netušil, jak fotit opravdu zajímavé fotky.
 • Také jsem dříve nerozuměl tomu, jak nastavit ISO, expoziční čas a clonu. Nechápal jsem manuály, přišly mi jak psané v čínštině, a můj pokrok byl velmi pomalý. (Upřímně, tímto si prochází snad všichni fotografové, rozhodně nejste sami, tisíce fotografů na mých online kurzech mi to každým dnem potvrzují.)
počet studentů

Počet studentů české verze Josefova kurzu - 6865.

 • Pravda je navíc taková, že jsem nikdy neměl talent… Neuměl jsem kreslit ani rýsovat, nedokázal jsem psát básně, zkrátka veškeré umění šlo velkým obloukem kolem mne.

Podívejte se, jaké fotky jsem fotil, když mi bylo 18 let:

album3

Fotky jaké fotil Josef v 18 letech

Výsledky byly velmi podprůměrné… Co však bylo důležité, že jsem měl rád focení. Stejně jako Vy.

Jak vidíte, ve spoustě věcech jsem byl stejný jako Vy. Ale je tu přeci jen něco, co můj příběh trochu odlišuje…

BYL JSEM DONUCEN NAUČIT SE FOTIT.
A BYLA TO DŘINA.

Psal se rok 2005, když jsem jako čerstvý absolvent vysoké školy hledal práci. Zkusil jsem v jedné velké firmě navrhovat lokomotivy. To bylo blízké tomu, co jsem studoval. Ale ta práce mne vůbec nenaplňovala. Už po pár měsících jsem měl jasno, že toto dělat nechci.

Tou dobou mne bavilo focení. Napadlo mne tedy začít se focením živit. Mělo to ale jeden háček. Neuměl jsem fotit. Nebyl jsem fotograf. Vlastně jsem vůbec neuměl nastavit fotoaparát.

A asi tušíte, jak dopadly mé první fotky. Hodně jich bylo přesvícených, rozmazaných…

Ale neměl jsem na výběr. V práci jsem dal už výpověď, to, co jsem vystudoval mne nebavilo a nutně jsem potřeboval něčím vydělávat peníze. Nebylo možné to vzdát.

A tak se stalo, že jsem se focení začal věnovat 12 i více hodin denně. Přečetl snad vše, co se tou dobou přečíst dalo, fotil desítky tisíc fotek každý měsíc a prošel hned několika kurzy.

A protože mé výsledky stále nebyly dost dobré, musel jsem si najít jinou práci. Nebylo z čeho platit nájem a jídlo. Můj sen o focení se rozplýval.

Rozhodl jsem se jít učit. Na základní školu. Potřebovali učitele na zkrácený úvazek. A to se mi hodilo. Mohl jsem ve zbytku svého času pokračovat ve focení. V tuhle chvíli jsem vůbec netušil, jak zásadní rozhodnutí toto pro můj budoucí vývoj bylo. Zkušenosti z několika let učení se brzy ukázaly jako dokonalá výhoda.

Takto to trvalo 5 let! Práce, focení, práce, focení, práce, focení. A pak…

Pak to přišlo.

Uvědomění, že je to vlastně strašně jednoduché. Vše se mi konečně propojilo v jeden funkční celek. Už jsem ani nedoufal, že to přijde.

Fotky byly díky tomu na mnohem vyšší úrovni. Podívejte se.

album4

Fotky jaké fotil Josef v 26 letech

Věřím, že i vy uvidíte rozdíl mezi těmi, co jsem fotil v 18 a těmi, které jsem fotil od tohoto okamžiku.

Můj sen se začal stávat realitou a zákazníků přibývalo. Brzy jsem měl termíny na dva roky předem plné. Přestal jsem učit a stal se profesionálním fotografem. Užíval jsem si focení svateb po celé České republice i v zahraničí. Byl jsem si jistý, že mne od profesionálního focení už nic neodtrhne. To jsem však ještě netušil, co mělo přijít…

3 NEPRAVDY, KVŮLI KTERÝM ZATÍM NEFOTÍTE TAK PĚKNÉ FOTKY, JAK BYSTE SI PŘÁLI

Proč to celé trvalo 5 let každodenní dřiny? Nejtěžší bylo pochopit, v čem je kámen úrazu.

Uvěřil jsem totiž následujícím mýtům a to mne brutálně zdrželo.

Mýtus #1: Fotografování je složité

Drtivá většina fotografů to říká. Když se zakousnete do nějakého manuálu nebo návodu, vše se Vám jen potvrdí. A to nemluvím o focení samotném. Tyto zkušenosti a neúspěchy Vás v tom jen utvrdí.

Jenže já jsem na své cestě zjistil, že to tak není. Drtivá většina fotografů to jen zbytečně složitým dělá. Proč? Z velké části kvůli své důležitosti…

Nedělají to naschvál. Ani si neuvědomují, že to složitým zbytečně dělají. Na vědomé úrovni dokonce věří tomu, že to složité je. Ale v jejich podvědomí se odehrává podobný monolog jejich ega:

"Když já tomu rozumím a jiní ne, když umím nastavit foťák a jiní ne, jsem pan někdo. Čím více je to složité, tím lepší jsem. Kdyby to bylo jednoduché, nebyl bych takový borec. Takže to musí být složité a udělám vše pro to, aby to složitým zůstalo. Chci být totiž lepší než ostatní. Chci umět něco víc jak oni. Aby mne obdivovali.“

Udělat tedy focením jednoduchým znamená překonat své vlastní ego a popřít své vlastní úspěchy. Připustit, že jsem vlastně nic tak velkého nedokázal! A věřte mi, to rozhodně není jednouché. Proto tu koluje mýtus, že focení je neskutečně složité a že je jen pro vyvolené. Schválně, zeptejte se někoho, kdo umí fotit 🙂

Mýtus #2: Je to o talentu  

Tomu jsem dříve také věřil. A byl jsem přesvědčený, že nemám velký talent. Však jste výše viděli mé fotky z dob, kdy jsem začínal. A když věříte tomu, že je to o talentu a zároveň tomu, že talent nemáte, je to velká brzda…

Všimněte si však toho, že nejčastěji o talentu mluví ti, kteří fotí pěkné fotky. Jenže, není to zas projev jejich vlastního ega? „Já mám talent, podívejte se! Já jsem pan někdo.“

Na mých fotkách jste viděli, že talent není rozhodující. A přesvědčují mne o tom tisíce fotografů v mých kurzech. Rozhodující je jít do akce a naučit se fotit. Ne to, zda máme talent.

Připouštím, že od určité úrovně už určitý talent mít musíme. Jenže ta úroveň je tak vysoko, že na ní téměř nikdo z nás ani dosáhnout nechce. 

Pokud chcete patřit mezi nejlepší fotografy světa a vystavovat na všech 6 světadílech (ano, myslím tím i Antarktidu), pak talent bezpochyby potřebujete. Abyste ale fotili krásné fotky a dokonce, abyste se focením skvěle živili a měli spokojené zákazníky, k tomu talent není třeba. To se dá naučit.

Mýtus #3: Je třeba mít kvalitní techniku 

Šikovný fotograf udělá nádherné fotky i mobilem. Podprůměrný fotograf neudělá pěknou fotku i když mu dáte tu nejdražší a nejlepší techniku na světě.

Není snad toto jasný důkaz, že na technice vůbec nezáleží?

Hrajete na housle? Věřím, že jsem se trefil a nehrajete. Pokud ano, představte si jiný nástroj 🙂 Když Vám dám obyčejné levné housle a opravdu drahé nejkvalitnější housle světa. Na které zahrajete lépe Paganiniho? Na žádné. Dokonce nezahrajete ani Prší prší jen se leje. A pokud hrajete na housle rok či dva a umíte pár skladeb, na které z těch dvou houslí zahrajete lépe? Na oboje stejně. Housle jsou jen nástroj. Stejně tak fotoaparát. To naše ruce a znalost toho jak, rozhodují!

Krásné fotky můžete fotit s foťákem, který máte už dnes!

Potíž je v tom, že výrobci a prodejci techniky mají zájem na tom, abychom neustále dokola kupovali nové a lepší vybavení. Ano, je to byznys. Proto všude kolem čteme články a setkáváme se s názory, jak moc je technika důležitá. Místo focení s tím, co máme, pak chodíme na brigády a makáme přesčasy, abychom si vydělali na lepší objektiv. Jenže ten nám lepší fotky nepřinese. Mnohem většího porkoku bychom dosáhli, kdybychom čas strávený na brigádách a přesčasy strávili se svým fotoaparátem v terénu.

CESTA, KTERÁ VEDE
K FOTOGRAFICKÉMU ÚSPĚCHU

Jediná cesta k cíli je naučit se nastavovat fotoaparát a umět v praxi používat kompoziční pravidla. Nic víc. Vše ostatní jsou jen bludy a klamy.

Jenže snadno se to řekne a hůř dělá.

Když se vrhnete do studia jak, brzy skončíte na složitých návodech a manuálech. I naprostá většina kurzů vám hlavu spíš zamotá, než že by Vám pomohla.

Poté, co jsem se stal profesionálním fotografem, začal jsem přemýšlet o tom, proč neexistuje nějaký jednoduchý návod krok za krokem. Návod, který by naučil jen to potřebné a ve správném pořadí. Jednoduše a bez odborných pojmů.

A přišel jsem na dvě věci.

Může za to ego. O tom jsem už psal. Ego fotografů i lektorů. Když si totiž někdo něco vydře a pak fotí fotky, které ostatní obdivují, nemá chuť se o své know-how dělit. A když už se dělí, dělá to nevědomky strašně složitým, aby vypadal opravdu důležitě a potřebně.

Vím, o čem mluvím. Mé první prezenční kurzy fotografie, které jsem vedl v Plzni, vypadaly přesně tak. Složité. A kdyby mi tehdy někdo řekl, že je kvůli svému egu dělám nevědomě složitými, ťukal bych si na čelo. Byl jsem přesvědčený, že tohle všechno musím fotografy naučit, aby mohli fotit pěkné fotky. Jak hluboce jsem se mýlil.

A pak je tu ještě něco, proč neexistují jednoduché a rychlé návody
bez odborných pojmů.

Umět fotit a umět naučit někoho fotit je totiž úplně jiná věc, jiná disciplína, jiný obor.

Stejně jako být dobrým fotografem vyžaduje určité zkušenosti a know-how, tak i být dobrým lektorem vyžaduje určité zkušenosti a know-how.

A zde se najednou propojilo vše, co jsem do této doby dělal. Několik let učení a několik let profesionálního focení. Byla to náhoda?

JAK SE ZRODIL TAK JEDNODUCHÝ NÁVOD PRO FOTOGRAFY, ŽE SE PODLE NĚJ UČÍ FOTIT I DĚTI.

Chtěl jsem všem fotografům zjednodušit cestu. Aby jim to netrvalo pět let velmi intenzivní práce jako mně. Aby se u toho tolik netrápili. A aby zbytečně neutratili vyšší desítky tisíc korun, jako já, koupí věcí a kurzů, které vůbec nepotřebují.

Upřímně, ze začátku to bylo velké trápení. Nevěděl jsem, jak to vše vysvětlit. Stál jsem před novou výzvou. Vypracovat konkrétní jednoduchý postup. Co je třeba fotografy učit a co nikoliv? Co je to, co doopravdy potřebují a co je už zbytečná teorie? Čím začít a čím skončit? Jak vysvětlit i ty nejsložitější věci jednoduše, aby je pochopilo i malé dítě?

Během několika dalších let prošli mými živými kurzy, které jsem pořádal po celé České republice, tisíce lidí. Tisíce fotografů, na kterých jsem se učil, jak správně učit. Na kterých jsem vypilovával metodický postup tak, aby pomohl opravdu každému
a to v řádů dnů nikoliv měsíců.

A dařilo se. Zájem o mé živé kurzy byl tak velký, že už nebylo v mých možnostech pokrýt poptávku. A tak vznikly online kurzy. Později se navíc ukázalo, že online kurzy jsou mnohem efektivnější jak ty živé. A že dokonale fungují.

Až po tisících hodinách lektorování jsem mohl s klidným svědomím říci, mám to. Mám jednoduchý návod a postup, pomocí kterého se naučí fotit opravdu každý. A to velmi rychle.

Vize splněna.

„Po týdnu fotím v režimu M. V toto jsem vůbec nedoufal.“

"Ve čtvrtek jsem zhlédl Vaše vysílání a šel s Vámi do online tréninku Radost z focení. V pátek mi dorazila moje první zrcadlovka a po týdnu fotím v režimu M. V toto jsem vůbec nedoufal. Díky Vám mám z focení opravdu radost.”
Josef Cudrák

„Ani nie po 6 dňoch som dokázala fotiť v režimu M a fotky boli skutočne pekné a ostré."

"Dobrý večer Pepo! Dnes mám skutočne obrovskú radosť. 🙂 Ani nie po 6 dňoch čo som sa prihlásila na kurz som dokázala sama nastaviť fotoaparát a fotiť v režimu „M“ A fotky boli skutočne pekné a ostré. Ďakujem!!!"
Jana Hlubeňová

 „Během 14 dní už po mně chtějí lidi focení!“

"Úžasné, byl jsem ve světě digitálních zrcadlovek naprostý amatér a během 14 dní už po mně chtějí lidi focení! Mockrát děkuji, jen tak dál!"
Lukáš Najman
Lukáš Najman

TENTO KURZ POMÁHÁ FOTOGRAFŮM PO CELÉM SVĚTĚ. NECHTE JEJ, ABY POMOHL I VÁM.

Poměrně brzy se stal můj online kurz Radost z focení nejúspěšnějšíma nejprodávanějším fotografickým kurzem v České a Slovenské republice.

Jednoduše proto, že funguje. A funguje proto, že je jednoduchý.

Dnes už tento kurz pomáhá fotografům v nejrznějších zemích světa:

FOŤTE UŽ ZA PÁR DNÍ TAKÉ TAKOVÉ FOTKY!

Fotografie níže jsou fotky od absolventů mého online kurzu.

album absolventů kurzu

VSTUPTE DO ONLINE KURZU RADOST Z FOCENÍ

Kurzu, který způsobí, že dokážete dokonale nastavit svůj fotoaparát.

radost z foceni trenink

A to v jakékoliv situaci a k tomu hned napoprvé. Opustíte automatický režim a budete mít fotoaparát zcela pod kontrolou. Díky tomu budete fotit špičkové fotky, které budou všichni kolem Vás obdivovat.

Předám Vám svůj osobní, ověřený a unikátně jednoduchý návod,
díky kterému snadno pochopíte i ty nejsložitější souvislosti.
Tak, jak to pochopili již tisíce fotografů před Vámi.

11 LEKCÍ, KTERÉ VÁS PROVEDOU KROK ZA KROKEM VŠÍM, CO BUDETE K FOCENÍ KDY POTŘEBOVAT.

Rychle, jednoduše a bez odborných pojmů.

Online trénink Radost z focení, to je konkrétně:

 • 11 video lekcí, 277 minut o tom, jak krok za krokem nastavit svůj fotoaparát
 • Vyčerpávající návod, díky kterému získáte „cit“ i „oko“ pro fotografii
 • Akční úkoly, díky kterým nové vědomosti hravě převedete do své praxe
 • Diskuzní fórum, v kterém Vám kdykoliv s čímkoliv osobně pomohu
 • Prémiové záznamy dvou online fotografických vysílání (dalších 322 minut propracovaných videí)
 • Nejprodávanější online trénink pro fotografy v Evropě. Je nadabován do 9 jazyků a pomáhá i fotografům mimo Evropu, např. v USA, Číně, Indii či Brazílii

A co je nejdůležitější, že po tréninku Radost z focení:

 • Vám už neuteče žádná momentka kvůli tomu, že se Vám nepovede nastavit fotoaparát
 • Dokážete nastavovat fotoaparát v manuálním režimu, a to hned napoprvé
 • Budete vědět, jak nastavit fotoaparát, aby vyfotil scénu přesně tak, jak chcete, a to i v těch nejnáročnějších situacích
 • Uvidíte všude kolem sebe spoustu námětů na focení, kdykoliv a kdekoliv
 • Získáte obdiv svých známých a přátel, stejně tak svých přátel na facebooku. Uvidíte jejich nadšené výrazy při pohledu na Vaše fotky
 • Budete si focení opravdu užívat, protože budete jednoduše vědět, co s fotoaparátem udělat, abyste dosáhli výsledku přesně takového, jaký chcete
 • Budete fotit fotky, u kterých byste nyní nevěřili, že jste schopni je vyfotit. Třeba takové, jako vidíte zde.

DOKÁŽETE VYFOTIT FANTASTICKÉ FOTKY A TO S FOTOAPARÁTEM, KTERÝ MÁTE V TUTO CHVÍLI!

Fotografický průmysl vydělává miliardy dolarů na tom, že fotografové věří tomu, že musí mít nejnovější model fotoaparátu, aby fotili top fotky. Nic není tak daleko od pravdy…

Málokdo Vám to takto na rovinu řekne, nicméně koupě dražšího fotoaparátu z Vás neudělá dobré fotografy. Stejně tak jako koupě lepšího a dražšího pera z Vás neudělá lepší spisovatele.

Faktem je, že jediná zaručená cesta, jak vylepšit své fotky je naučit se ovládat fotoaparát, který máte. A to je přesně to, co dostanete, když se dnes rozhodnete přihlásit do online kurzu Radost z focení.

foto album

NEPOTŘEBUJETE ŽÁDNÉ PŘEDCHOZÍ ZKUŠENOSTI

Většina fotografických knih, manuálů i online kurzů používá pokročilou terminologii a odborné pojmy, jakoby zapomínali, že čtenář vůbec neví, co znamenají. Není divu, bez nich je docela složité vysvětlit, jak fotit.

V mém kurzu ale neočekávám žádné přechozí zkušenosti a znalosti a všechny pokročilé věci jsou vysvětleny pomocí jednoduchých přirovnání tak, že je pochopí i malé děti.

Takže i když jste naprostý začátečník, v tomto kurzu se neztratíte.

„Kurz mně posunul a posunul hlavně mého 14-li letého vnoučka.“

"Kurz mně posunul a posunul hlavně mého 14-li letého vnoučka Martina z Moravy, který má Váš kurz zakoupený. Tvoří krásné fotky a posunulo ho to, až do dětského tábora pro fotografy. Jsem moc ráda, že má tak krásného koníčka, ke kterému se dopracoval díky vašim kurzům. Přeji spoustu nadšených fotografů-amatérů, hlavně mezi mládeží.”
Libuše Konfrštová
Libuše Konfrštová

A VŮBEC NEVADÍ, POKUD MÁTE NYNÍ MÁLO ČASU

Nyní to možná vypadá, že si budete muset na kurz vymezit několik týdnů nebo i měsíců. A přesně to byste museli, pokud byste navštěvovali živý kurz.

Vím moc dobře, jak málo času všichni máme. A přesně na to jsem myslel při přípravě a ladění tohoto kurzu. Všechny lekce jsou tedy předem nahrané a připravené. Nemusíte být v nějakou hodinu v nějaký čas na nějakém místě nebo třeba u počítače. Jednoduše si ke kurzu můžete sednou naprosto kdykoliv.

A můžete jej absolvovat za 7 dní, 7 týdnů nebo klidně i 7 měsíců. Máte k němu doživotní přístup. Takže si můžete kdykoliv dát pauzu a vrátit se k němu, až bude více času. A vracet se k němu můžete kolikrát jen budete chtít a potřebovat.

Budete-li si chtít cokoliv připomenout, budete mít kurz i za mnoho let.

Kurz je přístupný z počítače, telefonu i tabletu. Jednoduše z jakéhokoliv zařízení připojeného k internetu. Můžete tedy do jednotlivých kapitol nahlížet i při zkoušení jednotlivých technik přímo v terénu.

CO O TRÉNINKU ŘÍKAJÍ FOTOGRAFOVÉ, KTEŘÍ JÍM JIŽ PROŠLI?

„S mou fotografií jsem se umístila do top 20 finalist fotografické soutěže Nového Zélandu.“

Posílám krásný pozdrav z Nového Zélandu. Až díky vám a vašim kurzům jsem pochopila všechny souvislosti, umíte vše tak krásně vysvětlit. Ke kurzu se ráda vracím. Když se zpětně podívám, vidím, jak velké pokroky jsem díky němu udělala. Momentálně se na mě obrací více a více rodin, které mají zájem o rodinné focení. S mou fotografií s názvem "Coming Home" na téma "Domov" jsem se umístila do top 20 finalist fotografické soutěže Nového Zélandu. Porotci vybírali z 3500 přihlášených fotografií! Děkuji 🙂
Klára Langová
Klara Lang

„Už chápu manuální režim a jsem z fotek Vážně nadšena.“

Trénink je vážné úžasný. Vše je srozumitelně, jednoduše a lidsky popsáno. Je vidět, že to děláte srdcem. Už chápu manuální režim a jsem z fotek Vážně nadšena.
Lenka Luksová
Lenka Luksová

„Neviděl jsem taková videa, kde je vše tak srozumitelně
a jasně vysvětleno.“

Chtěl bych Vám moc poděkovat za Vaše kurzy focení. Díky nim jsem se posunul o velký krok dopředu. Neviděl jsem taková videa jaká máte Vy, kde je vše tak srozumitelně a jasně vysvětleno bez nějakých zbytečných technických údajů. Zkrátka jen to, co je potřeba.
Marek Hádal

JAKÉ FOTKY FOTÍ FOTOGRAFOVÉ PO TRÉNINKU RADOST Z FOCENÍ?

Fotografie níže jsou fotky od absolventů mého online kurzu.

fotky účastníků kurzu

NEBUĎTE UŽ NA FOCENÍ SAMI!

trénink Radost z focení

online kurz Radost z focení DO ÚTERÝ jen za

17 200 Kč (676 EUR)
3 750 Kč (149 EUR) vč. DPH

Když to shrneme, můžete si za 3750 Kč koupit lepší fotografický filtr nebo budete už za několik dnů….

 • Umět nastavit fotoaparát v jakékoliv situaci. Když v jakékoliv, tak jakékoliv. Ať už fotíte krajinu, portréty, sport, svatby, zvířata, děti nebo třeba makro a reportáže.
 • Fotit nádherné fotky, které budou dělat radost Vám i Vašim přátelům. Fotky, které budou ostatní obdivovat.
 • Mít krásné vzpomínky na nejdůležitější okamžiky svého života. Protože je vyfotíte tak, že zachytíte všechny emoce a atmosféru.
 • Mít k dispozici lektora od teď až napořád, i za řadu let. Uvnitř tréninku jsem Vám kdykoliv k dispozici a samozřejmostí je má dlouhodobá podpora a pomoc.
 • Budete fotit fotky, u kterých byste nyní nevěřili, že jste schopni je vyfotit
 • Mít trénink, který obsahuje naprosto vše, co budete k focení kdy potřebovat.

Teď už je to jen na Vás.
Tento trénink je jen zlomkem ceny, kterou běžně platíme za fotografické vybavení a příslušenství. Přesto Vás na rozdíl od nich posune obrovským skokem vpřed.

radost z foceni trenink

Klikněte zde a mějte už dnes jednoduchý a funkční návod,  jak fotit krásné fotky jen za

17 200 Kč (676 EUR)
3 750 Kč (149 EUR) vč. DPH

A za pár dnů budete fotit fotky, které jste si vždy přáli.

Ještě to stihnete. Přihlášky se uzavřou v úterý o půlnoci.

NA CO PŘESNĚ SE MŮŽETE TĚŠIT UVNITŘ UVNITŘ KURZU

Modul 1. Dechberoucí kompozice

Aby se Vaše fotografie líbily nejen Vám, ale i Vašim kamarádům. Díky kompozici zlepšíte své fotky doslova z minuty na minutu. Mimo jiné se můžete těšit na:

 • Dokonalá pravidla pro dokonalé portrétní fotografie
 • Jak vnést do fotky díky kompozici fantastické emoce
 • Pravidlo KISS, které Vás posune ze všeho nejvíc
 • Nejsilnější kompoziční pravidlo na světě
 • Pravidlo třetin a co se o něm neříká
 • Pravidlo pětin a další špičková pravidla pro focení krajiny
 • Linie, díky kterým sklidí Vaše fotky opravdový obdiv a úspěch
 • Kdy a jak správně použít diagonální kompozici
 • Nekonečná studnice nápadů a inspirace pro Vaše originální fotografie
  (odrazy, detaily, abstrakce, rytmus a další hrátky s fotografií)
 • Barevná kompozice aneb i na barvách záleží
 • Výjimky potvrzující pravidlo
 • Motivační vsuvka, s kterou Vás bude focení ještě více bavit
album fotekac

Modul 2. Zářící a věrné barvy

Aby barvy na fotografii odpovídali přesně tomu, co vidíte před sebou. Bez ohledu na to, zda fotíte mobilem nebo zrcadlovkou.

 • Dokonalé barvy při focení do formátu RAW
 • Co musíme vědět, než si začneme hrát s barvami
 • Fotografický režim P, jak na něj a kdy ho používat
 • Vyvážení bílé barvy
 • 5 tipů, s kterými budou barvy na Vašich fotkách ještě hezčí, bež ve skutečnosti
 • Nechtějme být dokonalí! (klíčová kapitola o kalibraci barev, díky které ušetříte opravdu hodně času a peněz, škoda, že se o tomto vůbec nemluví)
 • Kalibrovat barvy nebo ne?
 • Zázračné zjednodušení
album fotek

Modul 3. Bezkompromisní expozice

Zvládnete zachytit i ten největší kontrast a tím se jednou pro vždy zbavíte přepalů.

 • Názorné porovnání RAW a JPG
 • Jak poznat expozičně nebezpečnou scénu ještě než začnu fotit.
 • Co je to expozimetr a jak funguje.
 • Korekce expozice. Na fotoaparátu i na mobilu.
 • Jak fotit siluety a jak fotit v protisvětle
 • Proč jsou maticové, bodové a měření expozice se zdůrazněným středem k ničemu.
 • Expoziční bracketing a kdy a jak ho použít.
 • Technika HDR. Do detailů.
 • Tohle byste měli o technice HDR také vědět.
 • Technika falešného HDR
 • Neřešte to. Co?
album fotek

Modul 4. Taje černobílé fotografie

Osvojíte si umění černobílé fotografie a Vaše vzpomínky budou ještě barvitější.

 • Histogram jednoduše (k čemu je dobrý a jak ho využívám v praxi)
 • Výhody černobílé fotografie (v porovnání s tou barevnou)
 • Které scény je vhodné fotit černobíle a které nikoliv
 • Návod, jak vytvořit nádhernou černobílou fotku
 • Technika high key
 • Technika low key
album fotek

Modul 5. Režim priorita clony

Dokonale rozmazané pozadí, stejně tak fotka ostrá jako břitva. Dokážete to.

 • Iso, expoziční čas a clona (hravě pochopíte všechny souvislosti)
 • Fotografování vysvětlené pomocí piva
 • Posvítíme si detailně na ISO
 • Režim priorita clony pod drobnohledem
 • Hrátky s hloubkou ostrosti
 • Návod, jak kdykoliv rozmazat pozadí
 • Návod, jak mít na fotografii vše ostré
album fotek

Modul 6. Režim priorita času

Focení pohybu. Zastavíte čas a vyfotíte fotky plné energie a emocí.

 • Režim priorita času
 • Nebezpečí při focení v tomto režimu a jak se mu vyhnout
 • Jak vyfotit dokonale ostrý pohyb
 • Focení pohybu v horších světelných podmínkách
 • Jak zastavit ve fotografii čas aneb zmrazení pohybu
 • Umělecké fotografování na dlouhé časy
 • Jak fotit rozmazanou hladinu
 • Jak fotit liduprázdné náměstí, ačkoliv je plné lidí
 • Jak fotit světelné čáry a trajektorie
 • Malování světlem
 • Návod pro dokonalé fotky ohňostroje
 • K čemu je dobrá stabilizace fotoaparátu či objektivu, kdy ji použít a kdy naopak vypnout
album fotek

Modul 7. Manuální režim na automat

A nastavíte fotoaparát v jakékoliv situaci. Hned napoprvé. Od teď až napořád.

 • Dechberoucí technika panning
 • Kdy je vhodné využít manuální režim a kdy nikoliv
 • Nastavení fotoaparátu v manuálním režimu
 • Pár vychytávek, s kterými to dokážete hned napoprvé
 • Co dělat, když je fotka příliš tmavá nebo naopak světlá
 • Praktické ukázky, s kterými dokážete vyfotit cokoliv
album fotek

Modul 8. Vybroušená ostrost

Už nikdy rozmazaná fotka. Zaostřeno na ostrost. Pozor, ať se neříznete!

 • Kdy použít automatické a kdy manuální ostření
 • Dioptrická korekce fotoaparátu
 • Jak ostřit manuálně
 • Ostřící body, jak je využít na maximum
 • Jak zastavit ve fotografii čas aneb zmrazení pohybu
 • Vybrousíme používání všech ostřících režimů
 • Jak ostřit na statické scény
 • Technika překomponování
 • Jak mít svůdně ostrý každý pohyb
 • Inteligentní ostření
 • Co když nejde zaostřit
 • Ostření přes displej fotoaparátu (nebo mobilu)
album fotek

Modul 9. Krajinářská fotografie

Odhalte tajemství nádherných fotek krajiny a přírody. A foťte také takové.

 • Kdy je nejlepší fotit krajinu
 • UV filtry, dokonalá pomůcka nebo vyhozené peníze?
 • Jaký typ filtrů? Destičkové nebo šroubovací? Či úplně jiné?
 • ND filtry, skvělí pomocníci pro focení na dlouhé časy
 • Jeden malý ale vypečený postřeh z praxe
 • Čarování s polarizačním filtrem
 • ND přechodové filtry, s kterými budete mít fantastické fotografie krajiny
 • Jak fotit a jak spojit dokonalé panoramatické fotografie
 • Pár tipů z praxe
album fotek

Modul 10. Portrétní fotografie

Posvítíme si na focení dokonalých portrétů i na focení s bleskem.

 • V čem tkví tajemství nádherných portrétních fotek
 • Jak fotit portréty, které se budou Vašim kamarádům opravdu líbit
 • To nejlepší světlo pro focení portrétů
 • Podrobný a jednoduchý návod, jak fotit s bleskem
 • Kdy je vhodné blesk použít a kterým scénám naopak škodí
 • Co dělat, když blesk bliká moc nebo málo
 • Vysokorychlostní synchronizace blesku
 • Jaký blesk vybrat? Potřebuji ho vůbec?
album fotek

Modul 11. Postřehy a doporučení z praxe

Na co jsem si přicházel dlouhá léta Vy budete umět za několik minut.

 • Jak fotit krajinu a co k tomu budete potřebovat?
 • Vybavení portrétního fotografa + pár úderných tipů od profesionálních fotografů
 • Tajemství úspěchu v reportážní fotografii, vybavení reportážního fotografa
 • Fotíme děti
 • Ateliérová fotografie
 • Kouzlo makro fotografie
 • Fotíme sport
 • Co je třeba k fotografování koncertů
 • Prima tipy pro fotografování zvířat
album fotek

30 DENNÍ GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ BEZ UDÁNÍ DŮVODŮ

Pokud kurz náhodou z jakéhokoliv důvodu nesplní všechna Vaše očekávání, stačí mi dát vědět (třeba e-mailem na cvrcek@josefcvrcek.cz) a obratem Vám zašlu všechny Vaše peníze zpět.

Nemusíte tedy své finální rozhodnut udělat teď.

Stačí nyní vstoupit do kurzu, abyste si pro sebe zajistili tuto skvělou příležitost, kouknout pak na celý kurz, abyste si ověřili, že se Vám líbí a že Vás posouvá vpřed a až pak se finálně rozhodnete.

DÍKY TOMUTO KURZU SE SNY FOTOGRAFŮ Z NEJRŮZNĚJŠÍCH ČÁSTÍ SVĚTA STÁVAJÍ REALITOU. ZAŽIJTE TO TAKÉ!

reference na kurz Radost z focení Josef Cvrček

ANO, CHCI UMĚT DOKONALE NASTAVIT SVŮJ
FOTOAPARÁT V JAKÉKOLIV SITUACI

 • Chci fotit nádherné fotky, které budou mí přátelé obdivovat
 • Chci mít krásné vzpomínky na nejdůležitější okamžiky svého života.
 • Chci mít k dispozici lektora od teď až napořád, i za řadu let.
 • Chci mít trénink, který obsahuje naprosto vše, co budu k focení kdy potřebovat.
radost z foceni trenink

Klikněte zde a mějte už dnes svůj přístup k jednoduchému a funkčnímu návodu jen za

17 200 Kč (676 EUR)
3 750 Kč (149 EUR) vč. DPH

Samozřejmostí je 30 denní garance vrácení peněz
bez udání důvodů.

Ještě to stihnete. Přihlášky se uzavřou v úterý o půlnoci.

1. BONUS: VIDEO TRÉNINK ÚPRAVA FOTEK HRAVĚ

3 750 Kč / 149 EUR dnes ZDARMA!

online trénink úprava fotek hravě

34 videí, v kterých Vás detailně provedu rychlou a efektivní úpravou fotek

Protože vím, že úprava fotek posune Vaše snímky do zcela jiné dimenze. Protože každý jeden z nás upravuje fotky. I ten, co tvrdí, že je neupravuje.

Fotografie totiž upravuje už sám fotoaparát, s kterým fotíme. Dokonce i mobilní telefon. Jakmile fotku vyfotíme, naše zařízení na fotce upraví barvy, doostří ji, zvýší kontrast atd. Ať už s našim vědomím nebo bez.

Fotografové se tedy nedělí na ty, co upravují a co neupravují fotky, ale na ty, co mají úpravu fotek pod kontrolou a ty, co to nechávají náhodě.

Byla by velká škoda umět precizně nastavovat fotoaparát ve zcela manuálním režimu a přitom nemít pod kontrolou to, co se děje s fotkou po jejím vyfocení.

S tímto bonusovým tréninkem:

 • Budete mít úpravu svých fotek zcela pod kontrolou
 • Dokážete se svou fotkou udělat naprosto cokoliv
 • Dokážete upravovat fotky v těchto programech:
  Adobe Photoshop, Adobe Lightroom, Zoner Studio,
  Paint Shop Pro a Afiinity Photo.
 • Dodáte svým fotkám nádherné barvy, dokonalou prokreslenost a svůdnou ostrost
 • Budete ovládat i pokročilé retuše

A to vše s velkou rychlostí i radostí!

Vím moc dobře, že my fotografové nechceme trávit dlouhé hodiny u počítače. Chceme především fotit. A proto jsem pro Vás vše koncipoval tak, aby úprava jedné fotky nezabrala v průměru více, než minutu Vašeho času.

2. BONUS:
E-BOOKY JAK VYBRAT FOTOAPARÁT A JAK VYBRAT OBJEKTIV

700 Kč / 27 EUR dnes ZDARMA!

e-booky jak vybrat fotak a objektiv

Průvodci, díky kterým ušetříte desítky tisíc korun a nikdy nenaletíte výrobcům a prodejcům fotoaparátů!

Možná v tuto chvíli nemáte veškeré vybavení, které byste si přáli. Přemýšlíte o tom, jaký fotoaparát koupit, nebo o tom, jaký objektiv by byl ten nejlepší.

A ano, přesně vím, co u toho fotograf zažívá. Spousta parametrů, internet plný protichůdných názorů a prodejci častěji poradí spíš než podle toho, co je pro Vás doopravdy nejlepší, podle toho, z čeho mají největší provizi.

Jak tedy poznat, kde je pravda? Jak vybrat vybavení, které Vám bude sloužit přesně tak, jak očekáváte?

Přesně to Vám prozradí tyto e-booky. Už Vás nikdo neoklame. Budete přesně vědět, jaké parametry jsou důležité a co jsou jen marketingová triky, jejichž jediným cílem je přilákat zákazníka ke koupi zbytečně drahého vybavení.

Nejen že s těmito e-booky vyberete ten nejlepší fotoaparát a objektiv vhodný právě pro Vás, pro žánr, který chcete fotit, ale s velkou pravděpodobností ušetříte díky těmto e-bookům i spoustu peněz. Peněz, které byste jinak utratili za zbytečně drahé vybavení, nebo dokonce za vybavení které vůbec nepotřebujete.

A u fotoaparátů a objektivů jde o desítky tisíc korun!!

3. BONUS: ONLINE TRÉNINK ZÁZRAČNÝ RAW

3 750 Kč / 149 EUR dnes ZDARMA!

ONLINE TRÉNINK ZÁZRAČNÝ RAW

18 videí, díky kterým dokážete hravě využít všechny výhody formátu RAW

Možná jste o tomto formátu už slyšeli, možná vůbec nevíte, o co jde. Jedno je ale jisté. Jen díky fotografování do formátu RAW můžete využít potenciál svého fotoaparátu opravdu na maximum. Budete fotit fotky, o kterých jste ani netušili, že je možné Vašim fotoaparátem vyfotit.

Bez ohledu na to, zda v tuto chvíli víte, o čem mluvím nebo ne, po tomto tréninku budete formát RAW využívat i Vy. Stejně jako to dělají ti nejlepší fotografové na světě.

Podrobný návod krok za krokem, s kterým v pohodě dokážete:

 • Nastavit RAW na Vašem fotoaparátu
 • Stáhnout RAW soubory do počítače a otevřít je ve svém editoru fotek
 • Precizně upravovat RAW soubory v jakémkoliv programu (Adobe Photoshop, Camera Raw, Adobe Lightroom, Affnity Photo, Zoner Studio, Pain Shop Pro a dalších)
 • Využívat všechny výhody formátu RAW
 • Exportovat nádherné fotky, přesně takové, jaké znáte z kalendářů a foto výstav

Znám tisíce lidí, co přestali fotit do formátu jpg a začali s RAW. Neznám ani jednoho, který by přestal s RAW a vrátil se do JPG.

4. BONUS: E-BOOK PŘÍBĚHY FOTEK

1 000 Kč / 37 EUR dnes ZDARMA!

e-book příběhy fotek

20 špičkových fotek, 20 podrobných příběhů, jak vznikly. Do posledního detailu.

Od nápadu až po realizaci. Při čtení budete mít pocit, že jste přímo na místě a koukáte fotografovi pod ruce. Tomu se říká, učit se praxí.

Na co fotograf myslel? Proč postupoval tak či onak? Co se mu povedlo a co naopak nepovedlo? Šlo o náhodu nebo o promyšlený záběr? Jak fotku upravoval? V e-booku najdete odpovědi na tyto i na řadu dalších otázek.

Tento e-book je dokonalým můstkem mezi vším, co se v tréninku naučíte a Vaší praxí. Podívejte se na některé z fotek, na které se můžete v e-booku těšit:

album fotek

5. BONUS: DOŽIVOTNÍ PŘÍSTUP DO SKUPINY
VSTŘÍCNÝCH FOTOGRAFŮ

1 500 Kč / 59 EUR ročně pro Vás dnes doživotně  ZDARMA!

Mít kolem sebe stejně smýšlející a vstřícné fotografy se rozhodně vyplatí.

Uzavřená skupina fotografů, jako jste Vy. Fotografů, kteří se rozhodli si navzájem pomáhat, být k sobě vstřícní, milí, komentovat si své fotografie a organizovat vzájemná setkání.

Je velmi povzbuzující a přínosné mít korektní zpětnou vazbu na své fotky. To Vás posune velkým skokem vpřed. Navíc je veškerá komunikace ve skupině na opravdu vysoké úrovni, s velkým respektem jednoho k druhému. Žádné posměšky a jizlivé komentáře, které znáte z obdobných skupin.

V rámci této skupiny jsou pořádána i živá setkání. Kdo má chuť a čas, může se podobného setkání účastnit a poznat tak i další nadšené fotografy osobně, společně si s nimi zafotit a prožít krásné chvíle.

Každý měsíc je uvnitř skupiny vyhlašované foto téma a kdo má
chuť se zapojit, může vyhrát i hodnotné ceny jako např. mé další e-booky a tréninky. K fotografiím se v těchto tématech osobně vyjadřuji a díky tomu můžete získávat mou další zpětnou vazbu na svou práci.

POUZE DNES ZÍSKÁTE:

online trénink RADOST Z FOCENÍ   
7.000,- Kč / 275 EUR

online trénink ÚPRAVA FOTEK HRAVĚ  
3.500,- Kč / 149 EUR

e-booky JAK VYBRAT FOTOAPARÁT a JAK VYBRAT OBJEKTIV 
700,- Kč/ 27 EUR

online trénink ZÁZRAČNÝ RAW 
3.500,- Kč / 149 EUR

e-book PŘÍBĚHY FOTEK
1.000,- Kč / 37 EUR

uzavřená skupina VSTŘÍCNÝCH FOTOGRAFŮ
1.500,- Kč / 59 EUR ročně

osobní podpora JOSEFA CVRČKA v rámci diskuze v tréninku 
samostatně neprodejná


DNES CELKEM

17.200 KČ / 676 EUR  
3.750 KČ / 149 EUR

radost z foceni trenink

ANO, CHCI VYUŽÍT TUTO PŘÍLEŽITOST, MÍT KURZ RADOST Z FOCENÍ A FOTIT ŠPIČKOVÉ FOTKY

K tomu navíc další 2 online kurzy, 3 e-booky a doživotní
přístup do komunity vstřícných fotografů jen za

17 200 Kč (676 EUR)
3 750 Kč (149 EUR) vč. DPH

Navíc s 30 denní garance vrácení peněz
bez udání důvodů.

Ještě to stihnete. Přihlášky se uzavřou v úterý o půlnoci.

PROČ ZROVNA JOSEF CVRČEK?

i ty nejsložitější pojmy dokáže vysvětlit s naprostou lehkostí a jednoduchostí

12 let zkušeností s lektorováním fotografie

10 let praxe profesionálního fotografa

jeho tréninky jsou přeloženy do 9 světovýh jazyků a 
k dispozici v dalších 14 zemích světa

autor nejčtennějšího fotografického e-booku
v ČR, SR a PL

autor nejúspěšnějšího online tréninku pro fotografy v Evropě

jeho online kurzy zakoupilo již více jak 25 000 fotografů po celém světě

jeho blog čte pravidelně 150 000 + fotografů z celého světa

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY:

Jak se liší tento trénink od jiných tréninků?

Svou absolutní jednoduchostí, díky které uvidíte obrovský posun během několika málo dní. Také tím, že jde o nejprodávanější a nejúspěšnější trénink pro fotografy v Evropě.

Záleží na tom, jaký mám fotoaparát?

Ne, nezáleží. Stejně jako nezáleží na tom, jakým perem napíšeme báseň, či jakým dlátem vytesáme sochu. Jistě, s některým perem se bude psát lépe a stejně tak nám i s dobrými dláty půjde práce od ruky, ale výsledek je o naší hlavě a o našich rukách. To samé platí pro focení. Dobrý fotograf dokáže udělat krásné fotky i mobilem.

Co když budu mít v průběhu tréninku nějaké otázky?

Stačí napsat svůj dotaz do diskuzního fóra uvnitř tréninku nebo mi poslat e-mail. Rád Vám osobně pomohu, a to i třeba s výběrem fotoaparátu či objektivu.

Je možné zakoupit trénink na splátky?

Ano, je to možné, konkrétně jde o 3 měsíční splátky po 1300 Kč. První splátku zaplatíte ihned a spolu s tím získáte přístup do celého online kurzu. Můžete tedy začít ihned pracovat na svých fotografických dovednostech. Měsíc na to zaplatíte druhou částku a měsíc na to poslední částku. Celkem tedy 3 splátky po jednom měsíci.

Pokud chcete využít možnost koupě na splátky, napište nám prosím na cvrcek@josefcvrcek.cz, připojte své kontaktní údaje (adresa a telefon) a my Vám obratem připravíme podklady pro první splátku a Vaše přístupové údaje.

Jsou všechny lekce k dispozici ihned?

Ano, celý trénink a všechny bonusy máte přístupné ihned, jakmile systém zaznamená Vaši platbu. Obratem Vám pošle přístupové údaje. Můžete začít jakoukoliv lekcí, třeba tím, co v tuto chvíli nejvíce řešíte.

Musím být v nějakou dobu na nějakém konkrétním místě?

připojeného k internetu. Je Vám tedy k dispozici u Vás doma v obýváků, stejně tak na cestách do práce, v práci či třeba na dovolené.

Všechna videa (stejně tak i další výukový materiál) jsou už v tuto chvíli připravená a čekají na to, až si je pustíte. V čase, který Vám bude vyhovovat, na místě, které Vám bude vyhovovat.

Co když mám na trénink málo času?

Budete potřebovat tak moc nebo tak málo času, jak budete Vy sami chtít. Máte doživotní přístup a není zde tedy nějaký časový limit, do kdy musíte kurzem projít.

Můžete si tedy procházet kurz svým vlastním tempem, kdykoliv si dát pauzu a pak se k němu vrátit. Tak, jak Vám čas dovolí.

Co když nerozumím technice?

Většina mých studentů nerozumí technice. A přesně s tím jsem při přípravě kurzu počítal. I když nevíte v tuto chvíli o technice vůbec nic, v kurzu se rozhodně neztratíte.

Co když nejsem dobrý fotograf?

Nepotřebujete žádné předchozí fotografické zkušenosti. Všechny lekce začínají od absolutních začátků a postupně Vás provedou i velmi pokročilými tématy.

I když si teď dost možná myslíte, že nemáte talent, uvidíte sami, že i Vy dokážete fotit špičkové fotografie. V každém z nás je špičkový fotograf. I ve Vás. Dejte mi příležitost Vám to dokázat.

Co když jsem už zkušený fotograf?

Pokud jste profesionálním fotografem, online trénink Radost z focení už možná nebude úplně pro Vás. I když… Kurzem prošlo už hodně profesionálních fotografů, kteří si kurz oblíbili, protože v něm našli pár klíčových nápadů a postupů, o kterých nevěděli, a s kterými nyní dosahují ještě lepších výsledků. Na kurz každopádně platí 30 denní garance vrácení peněz. Můžete jej tedy celý vyzkoušet a pak sami zhodnotit, jak moc Vás ve focení ještě posunul. Pokud ano, budeme všichni spokojeni, pokud ne, vrátím Vám celou Vaši investici. Můžete jen získat.

Jak funguje garance vrácení peněz?

Stačí do 30 dní od objednání kurzu napsat e-mail na cvrcek@josefcvrcek.cz nebo nám zavolat na tel. +420 736 539 719 a informovat nás, že si přejete vrátit kurzovné. Nemusíte uvádět žádné důvody. Vaše peníze Vám zašleme obratem zpět. Takto je to jednoduché. Mohu si to dovolit jen proto, že je kurz doopravdy kvalitní, funguje a posouvá fotografy během pár dní neuvěřitelným skokem vpřed.

Je bezpečné platit kreditní kartou online?

Naše web s platební bránou používá certifikované šifrované spojení, Vaše platební detaily jsou tedy v naprostém bezpečí. Neexistuje žádná další osoba, ani já, která by mohla vidět jakékoliv Vámi zadané údaje. Online bezpečnost bereme extrémně vážně.

Pokud přesto nechcete platit platební kartou, můžete zvolit platbu převodem nebo rychlou bankovní platbu.

A samozřejmě i v tomto případě jste chráněni mou 30 denní garancí vrácení peněz.

Jak je možné, že se lze naučit dokonale nastavovat foťák během několika dnů?

Představte si návod, který Vás krok za krokem provede vším potřebným. Ale jen tím důležitým, co budete opravdu potřebovat v praxi. Ten zbytek vynechá. Návod, který byl léty vybroušen do naprosté jednoduchosti tak, aby ho pochopilo i dvanáctileté dítě. A navíc Vám vše předloží ve správný čas a ve správném pořadí.

Jednoduchost je často složitější, než složitost. A je to právě jednoduchost, která způsobí to, že budete vše umět během několika dnů.

Jak to, že i online kurz může fungovat?

Protože jsou v něm mé zkušenosti z lektorování živých kurzů. Když děláte jeden a ten samý kurz po 124, všimnete si, že všechny dotazy se opakují stále dokola. Také vidíte, že fotografové mají problém s těmi samými věcmi. Je pak už jednoduché těmto situacím předcházet a odpovědět otázky ještě dříve, než zazní. Vyžaduje to ale mnoho let praxe a zkušeností. Proto ne každý online kurz focení je funkční…

Kdo jsi ty Josefe a proč bych ti měl naslouchat?

Především jsem nadšený fotograf, stejně jako Vy. Člověk, který kdysi dávno neměl tušení, co je to clona, čas a ISO a kterému všechny manuály a návody přišly složité a zcela nepochopitelné.

Poté, co jsem prošel cestou, která je v tuto chvíli dost možná před Vámi, jsem se stal profesionálním fotografem. Za 10 let jsem nafotil desítky tisíc portrétních, svatebních, reportážních, sportovních i reklamních fotografií, stejně tak fotek krajiny a přírody.

A z profesionálního fotografa se časem stal profesionální lektor fotografie. Nejprve jsem formou živých kurzů naučil fotit více jak 2 000 fotografů, později formou online kurzů přes 25 000 fotografů z celého světa.

Dnes jsou mé online kurzy k dispozici po celém světě, např. v USA, Indii, Číně, Německu, Itálii, Polsku, Rusku, Francii, Portugalsku…

Můj blog pravidelně čte 150 000 + fotografů z celého světa.

A to hlavní, dokážu Vám i ty nejsložitější fotografické postupy a pojmy vysvětlit rychle a jednoduše pomocí toho, co už dávno znáte v tuto chvíli.

Jaký je formát kurzu?

Online kurz se skládá z řady videí, která byla natočena na základě mé mnohaleté praxe lektora fotografie. Během 12 let lektorování jsem vypracoval unikátní výukové postupy a metody. Složitější principy jsou vysvětleny pomocí jednoduchých asociací a přirovnání. Manuální nastavování fotoaparátu si názorně vysvětlíme pomocí čepování piva a např. křivky pro úpravu fotek pomocí opékání špekáčků.

Byl jsem v kontaktu se začínajícími i pokročilými fotografy každý den a moc dobře jsem viděl, co je trápí, co je pro ně složité pochopit. Díky tomu jsem mohl vypracovat unikátní metodiku, s níž se naučí fotit opravdu každý. A přesně tyto postupy, lekce, které jsem vybrousil do posledního detailu na mých živých kurzech jsem pro Vás připravil v online formě v podobě videí.

K videím se můžete opakovaně vracet a projíždět si je svým vlastním tempem. Kdykoliv a kdekoliv. Jejich součástí jsou i akční výzvy, s jejichž pomocí dokážete během chvilky přetavit své nové zkušenosti na dovednosti. Jednoduše vezmete fotoaparát a ihned si vyzkoušíte to, co se právě dozvíte. Tím si vše zafixujete a celá výuka bude díky tomu mnohem rychlejší a efektivnější.

Součástí online kurzu je i chat, kde jsem kdykoliv k dispozici. Rád Vám pomohu s čímkoliv bude třeba, včetně případného výběru nového fotoaparátu či příslušenství.

Dále v členské sekci najdete i všechny bonusové online tréninky, doplňující videa a e-booky, mezi kterými si můžete jednoduše přepínat. To proto, aby bylo know-how, které získáte, opravdu komplexní.

Co se stane, až kurz skončím?

Především budete mít obrovskou radost ze svého obrovského pokroku 🙂

Budete mít ale samozřejmě i nadále přístup do kurzu a do chatu. Můžete se tedy k němu kdykoliv vrátit a stejně tak se mne na cokoliv optat. I za mnoho let, dávno poté, co už budete mít kurz projitý.

Co když nemám digitální fotoaparát?

Součástí kurzu je i know-how, jak takový fotoaparát vybrat. Díky němu se vyvarujete drahým omylům, které se při koupi nové techniky stávají. Ve své podstatě je to tedy dobře, že fotoaparát ještě v tuto chvíli nemáte. Osobně Vám ho pomohu vybrat.

Principy a postupy vysvětlované v online tréninku Radost z focení se Vám navíc hodí při fotografování jakýmkoliv přístrojem. Od mobilního telefonu přes starší filmové fotoaparáty.

Pokud máte další otázky, kontaktujte nás
na cvrcek@josefcvrcek.cz nebo na tel +420 736 539 719

JEDNA UKÁZKA DÁ VÍCE JAK TISÍC SLOV

PODÍVEJTE SE, JAK KONKRÉTNĚ TO VYPADÁ UVNITŘ TRÉNINKU.

POSUŇTE I VY SVÉ FOTOGRAFOVÁNÍ VELKÝM SKOKEM VPŘED!

„Musím povedať, že to bola doteraz moja najlepšia investícia v živote...“

Zakúpila som si Váš kurz "Radost z focení" a musím povedať, že to bola doteraz moja najlepšia investícia v živote... bola som z neho od začiatku nadšená a to som aj doteraz, pretože vy ste taký neskutočný hnací motor a motivátor, že ma vďaka Vám začal baviť aj PHOTOSHOP a vo fotografii som sa rýchlosťou blesku začala posúvať k lepším výsledkom... a za to by som sa Vám chcela veľmi poďakovať... za to čo robíte a ako to robíte, preto že to robíte jednoducho skvele! S kurzom som veľmi spokojná a pomáha mi dodnes, vždy keď na niečo zabudnem, viem kde to mám hľadať. Len vďaka Vám som sa dostala až sem a momentálne si zariaďujem svoj vlastný fotoateliér z čoho mám neskutočnú radost.
Erika Šatláková
Erika Šatláková

 „Najednou je ten neskutečně složitý program jednoduchý a srozumitelný.“

Chtěla jsem Vám poděkovat za Váš kurz. Naprosto jedinečný a velmi, velmi přínosný a vůbec prostě super 🙂 Kouknu na něj, když zrovna mám čas a náladu. Nehoním se nikam a na rozdíl od jiných kurzů nejsem přehlcena informacemi. S Vámi je to prostě pohodička 🙂

Aktuálně se s Vámi učím Photoshop - a tedy páni! Takový ten pocit, když fotku vylepšíte tak, že se podobá těm fotkám profesionálů … Najednou je ten neskutečně složitý program jednoduchý a srozumitelný. Fakt super, moc chválím a mám velkou radost 🙂
Věra Cejnková
Věra Cejnková

„Už teraz viem, že investícia do online tréningu sa vyplatila.“

Ďakujem mnohokrát za všetky cenné informácie. Už teraz viem, že investícia do online tréningu sa vyplatila. Som nadšená spôsobom, akým dokážete informácie divákovi podať.
Drahomíra Butašová

ANO, CHCI VYUŽÍT TUTO PŘÍLEŽITOST, MÍT KURZ
RADOST Z FOCENÍ A FOTIT ŠPIČKOVÉ FOTKY

trénink Radost z focení

k tomu navíc další 2 online kurzy, Úprava fotek hravě a Zázračný RAW, abych uměl rychle a efektivně upravovat své fotky

online trénink úprava fotek hravě
ONLINE TRÉNINK ZÁZRAČNÝ RAW

3 e-booky, Jak vybrat fotoaparát, Jak vybrat objektiv a Příběhy fotek,

e-booky o focení

doživotní přístup do komunity vstřícných fotografů

a chci mít jistotu díky 30 denní garanci vrácení peněz bez udání důvodů.

radost z foceni trenink

Klikněte zde a mějte už dnes svůj přístup k jednoduchému
a funkčnímu návodu. To vše jen za:

17 200 Kč (676 EUR)
3 750 Kč (149 EUR) vč. DPH

Ještě to stihnete. Přihlášky se uzavřou v úterý o půlnoci.

JSTE PŘIPRAVENI FOTIT ŠPIČKOVÉ FOTKY A 
STÁT SE UZNÁVANÝM FOTOGRAFEM?

Je čas se rozhodnout: Máte 2 možnosti

Možnost 1. Můžete ignorovat vše, co jste se zde dočetli a pokračovat ve focení v automatickém režimu či metodou pokus omyl do konce svého života. Pravděpodobně nikdy neuvidíte tuto stránku znovu, a Váš život bude pokračovat tak, jako před návštěvou této stránky:

 • Budete fotit podobné fotky, jako fotíte nyní
 • Budete hrát při každém zmáčknutí spouště fotografickou loterii s nejistým výsledkem, co z fotoaparátu vypadne
 • Fotografie Vašich nejdůležitějších okamžiků v životě budou rozmazané či přesvícené
 • Dokonce se může stát, že s focením přestanete a Váš fotoaparát se stane drahým lapačem prachu (a navíc bolestnou připomínkou Vašich nenaplněných fotografických snů)
 • Místo toho, aby Vaše fotky byly skvělou vzpomínkou, na své fotky zapomenete, protože se Vám v nich stejně nepovede zachytit to, co jste chtěli

Možnost 2. Můžete vyzkoušet online trénink Radost z focení po dobu 30 dnů bez jakéhokoliv risku. Jednoduše jen kouknete na má videa, použijete mé fotografické postupy a techniky a po několika málo dnech začnete:

 • Fotit fantastické fotky, na které budete hrdi i za mnoho let.
 • Využívat postupy a techniky profesionálních fotografů, které Vám budou připadat naprosto jednoduché a na které se budete moci kdykoliv spolehnout.
 • Budete se cítit v pohodě a focení si budete neskutečně užívat, protože se Vám povede zachytit vždy přesně to, co budete chtít.
 • Budete si užívat nadšené tváře Vašich přátel a známých při prohlížení fotek, které jste vyfotili.
 • Budete mít krásné vzpomínky na nejdůležitější chvíle svého života.

Ale to ze všeho nejdůležitější, dokážete dokonale zachytit ty nejcennější a nejkrásnější okamžiky, které Vás ve Vašem životě ještě čekají. Uchováte je pro sebe i další generace. Vaše fotky budou plné emocí.

To vše se ale stane jen tehdy, když se připojíte ještě dnes do kurzu Radost z focení

Potřebujete poradit? Zkontaktujte nás na +420 736 539 719, cvrckova@josefcvrcek.cz

Obchodní podmínky